Speciální kolekce - Hidden diamond.

Skrytý diamant.

Mistrovství se skrývá v detailu. Ten můžete očekávat od kolekce, která v sobě snoubí během čtyř století nasbírané know-how, nejkvalitnější materiály a řemeslnou preciznost.

Stejně jako se diamant KOH-I-NOOR, jež je součástí britských korunovačních klenotů, stal etalonem výjimečnosti a inspirací vzniku značky KOH-I-NOOR HARDTMUTH, i my si dnes klademe za cíl ukázat světu vybrané šperky z naší produkce prostřednictvím řady Hidden diamond.

Luxusní mechanická tužka Versatil z řady Hidden Diamond v sobě zahrnuje kombinaci špičkových mechanik Versatil a pečlivě vybraných ušlechtilých dřevin s povrchovou úpravou speciálních tvrdnoucích olejů a vosků. Tuha o průměru 5,6 mm tvrdosti 4B nabízí výjimečný pocit psaní a skicování. Součástí Versatilky je i integrované hrotítko umístěné uvnitř šroubovatelného stiskacího knoflíku. Tužka je dodávána v elegantním doutníkovém pouzdru vyrobeném ze stejné masivní dřeviny.

TIP KOH-I-NOOR HARDTMUTH: Váš stůl skvěle ozdobí luxusní krabička Retro Polycolor, která vychází svým retro provedením z úspěšné kolekce vyráběné počátkem 20. století.

Blog.

Inspirujte se našimi články.

Navštivte náš e-shop.

Přes 3 000 produktů pro Vaše kreativní tvoření.

NAJDĚTE NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU.

V široké síti kamenných prodejen KOH-I-NOOR HARDTMUTH Vám prodavačky s radostí pomohou vybrat ten správný produkt.