Učitelé doporučují - ostatní.

Jak si usnadnit výuku.

Pro třídu jistě najdete dostatek atraktivních aktivit, na které žáci nepotřebují individuální pomůcky, ale mohou využít společných zdrojů. Vyhraďte si proto ve skříni prostor na speciální box, plný inspirativních nástrojů. Nastavte si s dětmi režim, kdy po tomto boxu sáhnete vždy za odměnu, když to budou časové možnosti výuky dovolovat.

Vždyť jaké dítě by nebylo nadšené z příležitosti si vyzkoušet například techniku ručního knihtisku, sestavování a slepování líbivých papírových modelů z vystřihovánek nebo obkreslování zajímavých šablon a jejich následné vybarvování.

TIP KOH-I-NOOR HARDTMUTH: Pro knihtisk máme připravenou přímo razítkovou barvu, ovšem i jiné inkousty či barevné školní tuše perfektně poslouží. Vystřihovánkové šablony, stažené z Internetu, snadno i při černobílém tisku povýší žáci na další úroveň jejich vymalováním, než si je nůžkami vystřihnou a slepí lepidlem. Kromě toho najdete v našem sortimentu celou řadu šablon k obkreslování, které si pak mohou žáci vybarvovat dle vlastní fantazie.

Blog.

Inspirujte se našimi články.

Navštivte náš e-shop.

Přes 3 000 produktů pro Vaše kreativní tvoření.

NAJDĚTE NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU .

V široké síti kamenných prodejen KOH-I-NOOR HARDTMUTH Vám prodavačky s radostí pomohou vybrat ten správný produkt.