Potěšení z hraní - kreslení.

Jak zabavit dítě.

Byť moderní technologie přinášejí lákadlo snadného zabavení dětí a televize vysílá dostatek pohádek, stále se jedná pouze o pasivní formu učení, která zdravému vývoji dítěte spíše ubližuje, než by mu prospívala.

Proto raději veďte své dítě k aktivnímu tvoření, podněcujte jeho fantazii, stimulujte všechny smysly, skrze které jeho tělo dostává dostatek potřebných impulsů pro rozvoj. Ve výsledku dítě nejen spolehlivě zabavíte, ale zároveň vytvoří řadu věcí, které jemu i Vám udělají radost a nevytratí se tak rychle, jako při vypnutí multimediálního zařízení.

Kreslit s dítětem můžete venku i uvnitř, zkrátka za jakéhokoliv počasí. Skvěle Vám k tomu poslouží chodník, tabule, zeď, nekonečná role papíru i obyčejné listy. Vaše batole tak přirozeně přejde od kreslení přírodními materiály, např. pampeliškou, k výtvarným potřebám, čímž udělá velký krok do barevného světa fantazie.

TIP KOH-I-NOOR HARDTMUTH: Zvolte potřeby, které se budou dítěti díky jejich vlastnostem příjemně používat. Ať mu dáte voskovky, vysouvací pastelky Scala, trojhranné pastelky Triocolor, plastové pastelky Plasticolor či chodníkové křídy, pokud se s nimi bude cítit fajn, začne vytvářet svůj vlastní svět barev a fantazie, kam se bude rádo vracet.

Blog.

Inspirujte se našimi články.

Navštivte náš e-shop.

Přes 3 000 produktů pro Vaše kreativní tvoření.

NAJDĚTE NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU .

V široké síti kamenných prodejen KOH-I-NOOR HARDTMUTH Vám prodavačky s radostí pomohou vybrat ten správný produkt.