Specialista oddělení kvality.

Náplň práce

  • Vedení oddělení kvality a spolupráce s dalšími kolegy, kteří zajištují především certifikaci našich výrobků do USA a vyřizování reklamací
  • Sledování legislativních změn v oblasti legislativy hraček a kosmetiky a mapování chemických látek v podniku v souladu s nařízením REACH a CLP a metodické řízení a koordinace činností, které s dodržováním těchto nařízení souvisí
  • Komunikace s výrobními závody a dalšími odděleními
  • Komunikace se zákazníky, dobrovolnými spolky, kontrolními orgány ohledně bezpečnosti našich výrobků - vystavování potřebných prohlášení, technických dokumentací
  • Certifikace FSC a účast na pravidelných auditech externí certifikační společnosti, spolupráce se zmocněnci CoC zodpovědnými za jednotlivé závody

Požadujeme

  • Vzdělání: VŠ / SŠ v chemickém oboru
  • Znalost chemického zákona, nařízení REACH, nařízení CLP, legislativy hraček a kosmetiky výhodou
  • Aktivní znalost AJ
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Office: Excel, Word)
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Samostatnost, zodpovědnost, preciznost
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Dovolenou navíc
  • Podnikové stravování
  • Motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění

Parametry

  • Místo výkonu práce: České Budějovice
  • Nástup: dle dohody, možno ihned

Kontakt

  • Žádosti se životopisy s vyplněným dotazníkem pro uchazeče zasílejte na: fuxova@koh-i-noor.cz, případně volejte: +420 389 000 480