Referent/ka IT.

Náplň práce

  • Budete zajišťovat IT podporu uživatelům IS K2
  • Dále zajištění administrativních činností, spojených s fungováním IT oddělení
  • V budoucnu budete provádět i školení pracovníků – jste tedy asertivní a nebojíte se prezentovat
  • Občasné služební cesty – zhruba jednou do měsíce vyrážíme na závody i mimo České Budějovice (Brno, Polička, …)

Požadujeme

  • Mezi vaše silné stránky lze zařadit analytické myšlení
  • Zajímáte se o dění v IT
  • Odpovědný a precizní přístup
  • Jste samostatný/á a zároveň vás baví být součástí týmu
  • Ovládáte Excel – kontingenční tabulka pro Vás není cizí
  • Proaktivní přístup – denně se setkáváme s novými výzvami a proto je nutné nacházet nová a neobvyklá řešení
  • Komunikativnost – základem naší práce je častá komunikace nejen s uživateli ale i kolegy a je potřeba umět mluvit, ale hlavně naslouchat
  • Ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • Pracovní doba 37,5h
  • Možnost závodního stravování
  • Dovolená navíc
  • Penzijní připojištění

Parametry

  • místo výkonu práce: České Budějovice
  • nástup: dle dohody

Kontaktní osoba