Kancelář - psaní.

Jak pracovat efektivně.

Vypište si všechny aktuální pracovní úkoly, složitější rozdělte na menší podúkoly, definujte priority a ty od sebe barevně odlište. Při plánování agendy do jednotlivých dnů zapište vždy jeden, dva větší úkoly, dle zbývajícího času doplňte několik menších úkolů a nezapomeňte na časové rezervy a pauzy, abyste se vyhnuli presu.

Ověřte si, ve kterou denní dobu jste nejproduktivnější a na tu si nachystejte nejnáročnější práci. Začněte hned, neodkládejte na později, abyste nespadli do pasti prokrastinace. Během práce se nenechejte vyrušovat telefonem, kolegy, emaily ani ničím jiným. Soustřeďte se pouze na Váš úkol, vytvořte své pracovní flow. Na závěr se nezapomeňte za dobře odvedenou práci odměnit něčím příjemným a dostatečně zrelaxovat, abyste měli energii na další úkol.

Pro udržení přehledu používejte plánovací diář, klidně i v kombinaci s lepicími papírky, kde všechno uvidíte přímo před sebou, i když se Vám zrovna vybije baterie telefonu. Poznámky se nejlépe dělají tužkou, rollerem nebo linerem s tenkou a dobře čitelnou stopou. Zároveň můžete snadno vpisovat poznámky do již existujícího textu.

TIP KOH-I-NOOR HARDTMUTH: S našimi finelinery a mikrotužkami Mephisto můžete snadno psát do pracovního diáře, k barevnému rozlišování priorit výborně poslouží zvýrazňovače.

Blog.

Inspirujte se našimi články.

Navštivte náš e-shop.

Přes 3 000 produktů pro Vaše kreativní tvoření.

NAJDĚTE NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU.

V široké síti kamenných prodejen KOH-I-NOOR HARDTMUTH Vám prodavačky s radostí pomohou vybrat ten správný produkt.