Představujeme vám nový web.

Web společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH získává zbrusu novou podobu. Vedle ní přináší na zavedené doméně koh-i-noor.cz řadu nových funkcí.

Aktualizace webových stránek cílila na zjednodušení orientace návštěvníků na stránkách i v sortimentu, probuzení vášně pro tvoření a podání „pomocné ruky“ při kreativních činnostech.

Čistě bílý design dlaždicového typu se svojí přehledností a jednoduchostí i v desktopové podobě vyrovná verzi pro mobilní telefony. Automatické přizpůsobení jednotlivých prvků velikosti displeje je samozřejmostí.

Nový web přichází s rozdílnou navigační strukturou. Zatímco ze stránek samotných zmizel katalog produktů, návštěvníci jsou místo toho směřováni přímou cestou na e-shop, kde jim poskytujeme ty nejaktuálnější informace o našich výrobcích.

Nalézt vhodný výrobek je snadnější i díky rozčlenění portfolia podle uživatele a účelu. Největších změn doznal sortiment pro děti, který se nově dělí do pěti kategorií dle věku. Skrze skupiny se přehledněji dostanete k tomu správnému produktu. Na novém blogu se pak dočtete, jak s našimi výrobky pracovat. Vedle ostatních novinek vám navíc přinese inspiraci a tipy k tvoření.

Významnou inovací je zavedení interaktivní mapy prodejen, která vás zadáním lokality nasměruje k nejbližší značkové prodejně KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Zahraniční klienti spíše využijí služeb e-shopu. Těm se web automaticky nabídne v anglické mutaci.

Podobné články.

Zamilujte si olejové barvy

04/24/2019
Nejkrásnějším médiem jsou pro mnoho umělců olejové barvy. Je to vůně terpentýnu a lněného oleje, která dává ateliéru kouzlo. Plátna vyvedená v oleji mají něco, co jen stěží nahradí jiné médium.
Zobrazit článek

Přednosti pastelek KOH-I-NOOR HARDTMUTH

04/24/2019
Pojďme se očima odborníka podívat na hodnocení kvality našich pastelových tužek.
Zobrazit článek

Objevte kouzlo míchací tužky

04/24/2019
V některých sadách, případně samostatně, narazíte na pastelku s bílým tvrdým hrotem, u které si nemusíte být jistí jejím využitím. Prozradíme vám její tajemství.
Zobrazit článek

Tipy na oslavu narozenin vašeho dítěte

04/24/2019
Narozeninová párty je pro každého malého oslavence velmi důležitá událost. Nechejte se inspirovat, co pro děti vytvořit!
Zobrazit článek

Tuše s metalickými odstíny

04/24/2019
Jednou se základních technik kresby je práce s tuší. Speciální efekt přináší metalické odstíny.
Zobrazit článek

Ovládněte tvrdé umělecké pastely Gioconda

04/24/2019
Vedle prašných pastelů umělci, pro jejich speciální vlastnosti, rádi využívají také tvrdé pastely.
Zobrazit článek

Brilantní vodové barvy ideální pro školáky

04/24/2019
Poté, co děti seznámíme nejprve s klasickými vodovými barvami a jsme si jistí, že si osvojily správné držení štětce a zacházení s barvami, je čas objevit nové a zatím nepoznané brilantní barvy.
Zobrazit článek

Voskovky – pastelky pro děti

04/24/2019
Přemýšlíte o vhodných barvičkách pro vaše ratolesti? Nezapomínejte na voskovky!
Zobrazit článek

Versatil s metalickými odstíny

04/24/2019
Kdo by nechtěl vyzkoušet mechanickou tužku s metalickými tuhami?
Zobrazit článek

Tipy pro kresbu tužkou

04/24/2019
Tužka je nepostradatelným pomocníkem pro jakékoliv navrhování a skicování. Těžko najít kreativce, který by ve svém penálu tužku neměl. I když se jedná o médium, které je běžně dostupné v každém papírnictví, není tužka jako tužka. Vyplatí se přemýšlet nad výběrem.
Zobrazit článek

Prašné pastely – kulaté vs. hranaté

04/24/2019
Pojďme se podívat na rozdíly v užívání kulatých a hranatých prašných pastelů.
Zobrazit článek

Wax Aquarell – tři v jednom

04/24/2019
Umělecké akvarelové voskové pastely se silným jádrem v dřevěném obalu. Vhodné pro děti, návrháře, výtvarníky a ilustrátory.
Zobrazit článek

Projděte náš katalog.

Přes 3 000 produktů pro Vaše kreativní tvoření.