This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
More information
cz  |  en
KOH-I-NOOR HARDTMUTH
TOOLS FOR CREATORS SINCE 1790
ASSORTMENT OF PRODUCTS
ART
SCHOOL
OFFICE
introduction   >  HOBBY TIPS  >  Originální stojánek na tužky

Originální stojánek na tužky

KERAPLAST Vytvořte si originální stojánek na tužky na váš stůl. Budete k tomu potřebovat pouze trochu zručnosti a modelovací hmotu KERAPLAST. Tato speciální hmota má tu výhodu, že na vzduchu sama ztvrdne a není nutné jí vypalovat. K obarvení jsou pak ideální TEKUTÉ VODOVÉ BARVY - novinka v sortimentu KOH-I-NOOR HARDTMUTH, jež jsou k dostání v nepřeberných barevných variantách i velikostech balení. Práce s nimi je velice snadná a zábavná jak pro děti, tak malíře i kreativce.

Hmota KERAPLAST (připomínající hrnčířskou hlínu) je ideální pro jakékoli tvoření všude tam, kde není k dispozici vypalovací pec. Barvy i hmota jsou navíc vodou ředitelné, takže budete pracovat čistě a po práci vše hravě umyjete vodou. Přejeme vám mnoho zábavy a ať se vám vaše dílko podaří.

KERAPLAST Hmotu vyválejte a vhodným nástrojem vyřízněte dno a plášť stojánku.

Obě části opatrně spojte a vyhlaďte - můžete si pomoci zvlhčením vodou.

Nožíkem nebo jiným ostrým předmětem vytvoříme rýhovanou strukturu.

Z hmoty vymodelujte dekoraci a připevněte ji na stojánek. Pro spojení si opět pomozte vodou.

Nakonec nechte své dílko vytvrdnout a obarvěte ho tekutými vodovými barvami.

Originální stojánek na tužkyOriginální stojánek na tužkyOriginální stojánek na tužkyOriginální stojánek na tužkyOriginální stojánek na tužky
KOH-I-NOOR HOLDING a.s. KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. | F.A. Gerstnera 21/3 | CZ 371 30 České Budějovice | Czech republic | www.koh-i-noor.eu | sales (at) koh-i-noor.cz