Technolog závodu Tuhárna.

Náplň práce

  • stanovení a úpravy technologických postupů výroby
  • řešení operativních problémů výroby, testování a řešení změn
  • dosažení požadované kvality výrobků, spolupráce s výrobou a technickou kontrolu
  • zefektivňování výroby a zavádění nových technologií
  • vedení a zpracování technologické dokumentace

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru chemie, keramika, mineralogie apod.
  • samostatnost při řešení úkolů se zaměřením na výsledek
  • kreativní a tvůrčí přístup
  • dobrá znalost práce na PC, MS Word, Excel
  • anglický jazyk výhodou
  • praxe v laboratoři nebo ve výrobě vítána

Nabízíme

  • délka pracovní doby 7,5 hod.
  • práce v jednosměnném provozu
  • motivační bonus 2x za rok
  • věrnostní odměna
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné druhy pojištění u pojišťovny Kooperativa

Parametry

  • místo výkonu práce: České Budějovice
  • nástup: ihned
  • vhodné i pro absolventy

Kontaktní osoba