Technolog gumárenské výroby.

CHARAKTERISTIKA

Technolog gumárenské výroby určuje technologické postupy a zajišťuje technologickou přípravu, průběh a kontrolu výrobních procesů gumárenské výroby.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění podmínek pro průběh procesů v gumárenské výrobě podle stanovených postupů a platné legislativy.
  • Stanovení technologických postupů, vypracování příslušné technické dokumentace.
  • Analýza příčin odchylek ve výrobním procesu a návrhy opatření na jejich eliminaci.
  • Vedení příslušné technické dokumentace, dokumentace řízení jakosti, environmentu a bezpečnosti práce.
  • Laboratorní měření a testy
  • Komunikace se zákazníky, příprava obchodních nabídek.

POŽADUJEME

  • středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou v oboru
  • chemická technologie nebo strojírenství
  • znalost technologie přípravy gumárenských směsí a výroby gumárenských výrobků výhodou
  • orientace v normách a v dokumentaci technologických procesů
  • orientace v systémech a standardech kvality
  • praxe na obdobné pozici nebo v technické laboratoři výhodou, možnost zapracování
  • znalost práce na PC
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 1 směnný provoz (víkendy volné)
  • podnikové stravování
  • dny volna navíc
  • nástupní plat od 22 tisíc podle vzdělání a dosažené praxe
  • motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění

Parametry

  • nástup: možný ihned

Kontaktní osoba

  • Žádosti se životopisy zasílejte na: dryova@koh-i-noor.cz
  • Případně volejte: +420 389 000 398 – R. Dryová